Portekiz kazandı!

Türkiye

0%

Portugal

0%

*Sonuçların güncellenmesi birkaç dakika sürebilir. Kimin önde olduğunu görmek için sayfayı yenileyebilirsiniz. Bu arada, bedava hediyenizi aşağıdan almayı unutmayın!

*Es kann ein paar Minuten dauern, bis die Ergebnisse aktualisiert werden. Aktualisier die Seite, um zu sehen, wer führt!

Oy verdiğiniz için teşekkürler!

Şimdi size sunduğumuz ücretsiz hediyenin keyfini çıkarabilirsiniz! Bu bir İncil. Siz de İsa’nın hayatını başkalarından duydunuz ancak kendi başınıza hiç okuma fırsatı bulamadınız mı? İşte bir fırsat! Hediyenizi tamamen ücretsiz bir şekilde doğrudan size göndereceğiz!

Danke fürs Abstimmen!

Jetzt kannst du unser kostenloses Geschenk genießen. Es ist das Neue Testament. Hast du schon von Jesus’ Leben von anderen gehört, aber noch nie selbst darüber gelesen? Jetzt hast du die Gelegenheit dazu. Dieses Geschenk ist komplett kostenlos und wir schicken es direkt zu dir!

Agradecemos por votar!

Agora, aproveite nosso presente gratuito para você. É um Novo Testamento. Você já ouviu falar sobre a vida de Jesus através de outros, mas nunca leu por si mesmo. Bem, agora é a sua chance. Este presente é completamente gratuito e nós o enviaremos diretamente para você!

Shopping Cart
Scroll to Top